وب‌سایت مناسب ، بخشی جدانشدنی از تجارت امروز شماست. ابزاری که می‌تواند اثری مثبت یا منفی بر اعتبار شرکت شما داشته باشد.یک سایت حرفه‌ای می‌تواند شرکت شمارا آن‌گونه که شایسته است به مشتریان جدید معرفی کند و این امکان را به مشتریان شما می‌دهد که به‌سرعت پی به تغییرات و محصولات جدید شما برده و از آخرین اخبار شرکت مطلع شوند و به‌راحتی از طریق پست الکترونیکی و یا انجمن‌های موجود با شما ارتباط برقرار کنند.

مراحل راه‌اندازی یک وب‌سایت کارآمد

  • شناخت اهداف شما از ایجاد وب‌سایت و یک درک خوب از آن ، بررسی مخاطبین و جمع‌آوری مقدار     اطلاعات شما.
  • برنامه‌ریزی برای شروع: در این مرحله ما و شما تصمیم می‌گیریم که از چه عناصر، تکنیک، روش‌های تعاملی و موارد دیگری استفاده کنیم و درنهایت یک وب استراتژیک اولیه تولید کرده و اساس کار خود قرار دهیم.
  • طراحی گرافیک یکی از موارد کلیدی موفقیت یک وب‌سایت حرفه‌ای است، زیرا نقطه اولیه تعامل با مخاطب است. در این مرحله ما تصاویری از طرحی که درنهایت سایت شما شبیه آن می‌شود آماده کرده و یک وب استراتژی کامل  ساخته و به شما ارائه می‌دهیم. اکنون شما و ما  به چیزی که درنهایت به مخاطبان  ارائه می‌شود ، مطمئنیم .
  • برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی، مرحله رشد و نمو سایت حرفه‌ای شماست. شما فقط از اجرا و پیاده‌سازی سایت خود لذت خواهید برد و ما بر اساس آخرین تکنیک‌های برنامه‌نویسی سایت سفارشی شمارا به اتمام می‌رسانیم.
  • تست و کنترل،  مرحله‌ای است که ما خود را جای شما و مخاطب قرار داده و سایت را بازبینی می‌کنیم تا همه‌چیز ازجمله فرم‌ها، قابلیت‌های کاربردی، امنیت، سازگاری با مرورگرهای معروف و محبوب، به‌درستی  کار  کند.این موضوع به‌عنوان یک ضمانت مطمئن اجرایی محسوب می‌شود تا ما و شما از عملکرد صحیح سایت مطمئن شویم.
  • پس از اتمام مراحل طراحی و برنامه‌نویسی سایت شما، اکنون زمان آن رسیده است تا با بارگذاری آن بر یک دامنه و فضای میزبانی مناسب و امن، سایت را در دسترس و  دید همگان قرار دهید. البته ما آن را نیز برای شما فراهم می‌کنیم.
  • پروژه طراحی سایت به اتمام رسیده و وب‌سایتتان در حال معرفی و ارائه خدمات است و ما هنوز در کنار شما در دنیای مجازی حضور داریم و تضمین می‌کنیم که وب‌سایتی که تحویل دادیم در صورت عدم‌تغییر همیشه درست‌کار می‌کند. اگر نیاز به هر نوع به‌روزرسانی اعم از تغییر در ساختار یا نگهداری و پالایش ، خدمات موتورهای جستجو (SEO) و … دارید، ما آماده ارائه خدمات نگهداری و به‌روزرسانی هستیم تا شما احساس راحتی کنید.